Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnov - Pardubice

10. 9. 2008

         Svoji házenkářskou druholigovou premiéru má za sebou turnovské družstvo žen, které na domácí půdě ve sportovní hale ve Skálově ul. v neděli hostilo družstvo z Pardubic.

        Účinkování ve 2. lize nezačaly turnovské házenkářky dobře. Již z prvního útoku inkasovaly branku a vedení si pardubický celek udržoval po celý 1. poločas, který nakonec vyhrál o 4 branky. Druhý poločas byl herně vyrovnanější, ale na turnovských hráčkách byla patrná nervozita - dopouštěly se technických chyb, střelba byla nepřesná a nebo se podařilo skórovat po přešlapu, takže rozhodčí branku nemohli uznat. Když už se domácím podařilo stáhnout náskok pardubických žen na rozdíl dvou branek, měly možnost využít dvou trestných sedmimetrových hodů. Bohužel, nedošlo k proměnění a tak hostující celek opět svůj náskok zvýšil a v utkání zvítězil.

         Celý turnovský tým si zaslouží pochvalu za předvedený výkon, zvláště pak chytající B. Kučerová, A. Vališová, která byla střelecky úspěšná a za bojovnost Š. Gahlerová a R. Kohoutová. Až se podaří zbavit se počáteční nervozity a hrát více zkušeně, výsledky se určitě dostaví.

 

 

    TJ Turnov    -    SHK D-P Pardubice

                            15:21     (7:11)

 

Sestava (branky):

B. Kučerová, L. Šimková - A. Vališová (4), R. Kohoutová (4), A. Koubková (1), Š. Gahlerová (3), M. Poláková, N. Poláková (1), I. Tichá (1), L. Víšková, J. Nalezencová (1), V. Ševrová

 

 

         Ve druhém utkání na domácí půdě se představí družstvo žen již tuto neděli 14.9.2008, kdy hostí ve sportovní hale ve Skálově ul. od 14.00 hod. házenkářské družstvo z Písku.

 

 

Trenér družstva: J. Těhník

Vedoucí družstva: R. David